خدمات گرافیکی

اصلی‌ترین نقش طراحی گرافیک در حوزه شناساندن و معرفی کردن محصولات و خدمات مختلف است. حتی در صورتی‌که یک بیزینس بهترین کالاها را دارا باشد، اما قادر نباشد محصولات خود را به بهترین شکل و همانطور که هستند، به مخاطبان نشان دهد، مخاطبان به محصولات این بیزینس توجه نکرده و علاقه‌ای نشان نخواهند داد.

 

از جمله مباحثی که از سال‌های بسیار قبل در مشاغل گوناگون مطرح بوده و کاربردهای گسترده‌ای داشته و خواهد داشت، طراحی گرافیک است. امروزه اهمیت استفاده از طراحی گرافیک برای انواع بیزینس‌ها به بهترین شکل ممکن ثابت شده است. به صورت کلی می‌توان گفت که طراحی گرافیک به معنای ایجاد انواع نشانه‌های گرافیکی به منظور هدایت پیام به مخاطبان است که با توجه به درخواست‌های مشتریان صورت می‌گیرد. در یک تعریف کلی از طراحی گرافیک می‌توان گفت که به یک پروسه شگفت‌انگیز و خلاقانه که سبب پیوند میان هنر و تکنولوژی می‌شود، طراحی گرافیک می‌گویند

اهمیت استفاده از طراحی گرافیکی

اصلی‌ترین نقش طراحی گرافیک در حوزه شناساندن و معرفی کردن محصولات و خدمات مختلف است. حتی در صورتی‌که یک بیزینس بهترین کالاها را دارا باشد، اما قادر نباشد محصولات خود را به بهترین شکل و همانطور که هستند، به مخاطبان نشان دهد، مخاطبان به محصولات این بیزینس توجه نکرده و علاقه‌ای نشان نخواهند داد.

در‌واقع انجام یک طراحی گرافیکی حرفه‌ای و تخصصی بر روی کاربران، نوع ارتباط با مخاطب، موفقیت یک بیزینس تاثیر قابل توجهی دارد. زمانی که بر روی یک بیزینس به صورت حرفه‌ای طراحی گرافیکی انجام شود، بیانگر آن است که یک تجارت به چه میزان برای شغل و تجارت خود ارزش قائل است و به آن اهمیت می‌دهد و در نهایت این مسئله حس صمیمیت و اعتماد را به مشتریان انتقال می‌دهد

با توجه به مطالب ذکر شده دانستیم که طراحی گرافیک اهمیت‌های بسیار زیادی دارد که در ادامه سه مورد از مهمترین آن‌ها را ذکر میکنیم

 

خدمات گرافیکی مریوینا

افزایش فروش محصولات

لازم به ذکر است که طراحی گرافیک، در معرفی بهتر محصولات تاثیر بسزایی دارد. در صورتی‌که طراحی گرافیکی به شکل تخصصی صورت گیرد، بیانگر کیفیت هر چه بیشتر یک محصول برای مشتریان خواهد بود. بنابراین این مسئله به نزدیک‌تر شدن ارتباط مخاطبان با بیزینس مورد نظر کمک فراوانی می‌کند و در نتیجه مخاطبان را به یک مشتری واقعی و اصلی تبدیل می‌نماید و باعث فروش بیشتر محصولات خواهد شد.

به دست آوردن اعتماد مخاطبان و برندسازی برتر

بد نیست بدانید که انجام طراحی گرافیک تخصصی و جذاب سبب شده تا سایت مورد نظر بسیار خاص و منحصر به فرد به نظر برسد و اعتماد مخاطبان به بیزینس مورد نظر بیشتر شود. این اعتمادسازی مزیت‌های فراوانی به همراه دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به متقاعد کردن کاربران، ثبت و معروف شدن برند مورد نظر در ذهن کاربران اشاره کرد.

انتقال بهتر و سریع‌تر محتوا به مخاطب

از جمله اقدامات اولیه‌ای که صاحب یک کسب و کار باید به منظور معرفی سایت و محصولات خود انجام دهد، تولید بهترین و جذاب‌ترین محتواها است تا از این طریق بتواند مشتریان خود را به صورت قابل توجهی افزایش دهد. در اصل طراحی گرافیک این قابلیت را برای یک بیزینس فراهم کرده تا بتواند محتوای بهتر و محبوب‌تری را تولید نماید و در نهایت نظر مشتریان خود را به دست آورد.

خدمات گرافیکی شامل چیست؟

در ابتدا لازم است بدانید که گرافیک از جمله زبان‌های واحد جهانی محسوب می‌شود که تمامی افراد به راحتی می‌توانند آن را درک نمایند. تعداد زیادی از بیزینس‌ها از خدمات گرافیکی به منظور ایجاد ارتباط بهتر میان خود و مخاطبین بهره می‌برند. در‌واقع ترجمه اصولی، مناسب و صحیح و نمایش پیغام‌های تبلیغاتی و بازاریابی از جمله قابلیت و هنر‌هایی است که یک طراح گرافیک باید از آن برخوردار باشد.

طراحی لوگو

اولین گام برای شروع یک بیزینس طراحی لوگو یا همان نشانه است که در اصل باید هویت و شعار بیزینس مورد نظر در آن مشاهده شود. لازم به ذکر است که به منظور طراحی لوگو باید زمان زیادی را صرف کرد؛ چرا‌که این فرایند از اهمیت بسیار زیادی برای بیزینس برخوردار است. به صورت کلی می‌توان گفت که لوگوها به سه قسمت مهم اعم از لوگو تایپ، لوگو تصویری و لوگو ترکیبی دسته‌بندی می‌شوند.

طراحی کارت ویزیت یا اوراق اداری

بعد از اتمام طراحی لوگو، نوبت به طراحی اوراق اداری یک بیزینس می‌رسد. در‌واقع طراحی اوراق اداری طراحی انواع پاکت، اسناد حسابداری، کارت ویزیت، قبض‌های دریافت و پرداخت، صورت حساب، فاکتور و… را در برمیگیرد که از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین کارهایی است که باید در هر بیزینس انجام شود.

طراحی کاتالوگ و بروشور

تمامی بیزینس‌ها به منظور معرفی خود در تمامی همایش‌ها، جلسات و نمایشگاه‌های مختلف و… به یک بروشور یا کاتالوگ ویژه نیاز دارند. به هر اندازه که طراحی این کاتولوگ‌ها خاص و جذاب‌تر باشد، مشتریان به خواندن آن کاتالوگ علاقه بیشتری نشان داده و بیشتر جذب آن خواهند شد.

طراحی بیلبورد

تمامی تبلیغات و بیلبوردهای شهری زمانی تاثیر گذار هستند که به منظور طراحی آن‌ها از جذاب‌ترین و شگفت انگیزترین طرح‌ها استفاده شود. از این‌رو کسب و کارها می‌توانند به آسانی از یک طراح گرافیک باتجربه و متخصص در این حوزه کمک بگیرند.

طراحی بسته‌بندی

از مهمترین خدمات طراحی گرافیک، می‌توان بسته‌بندی محصولات را نام برد که طراحی آن نیازمند تجربه، آگاهی، تخصص و خلاقیت فراوان است. از آنجایی که بسته‌بندی یک محصول از زمان خرید مشتریان در ویترین فروشگاه مورد نظر تا بعد از آن، زمان استفاده از محصول خریداری شده، همراه مشتری است، باید بسته‌بندی آن به صورت صحیح، مناسب و اصولی طراحی شود.

خدمات طراحی گرافیک

بعضی از لوگوها در گروه خدمات طراحی گرافیک جای دارند که در اصل انواع عکس‌های مربوط به فعالیت شما را شامل می‌شوند که به این شیوه از طراحی لوگو، پیکتو گرافی می‌گویند. در سایر موارد رنگ‌ها از ظاهر ویژه‌ای برخوردار هستند که به این شیوه نیز کالی گرافی می‌گویند. اما توجه داشته باشید که برخی از نمونه‌های لوگو، ترکیبی از این سه شیوه هستند که یک کسب و کار با در نظر گرفتن سلیقه، نیاز و توان اقتصادی خود می‌تواند یکی از این سه مدل را انتخاب کرده و به منظور معرفی گروه خود به مخاطبان از آن استفاده نمایند.

طراحی وب سایت

از جمله انواع خدمات طراحی گرافیک می‌توان به طراحی وب سایت اشاره کرد. امروزه مجموعه‌های بسیار کمی یافت می‌شود که به منظور معرفی و شناختن خدمات یا نوع محصولات خود از انواع وب سایت‌های تبلیغاتی استفاده نکنند. لازم به ذکر است که طراحی گرافیکی این وب سایت‌ها، اغلب از طریق کسانی که در حوزه گرافیک دیزاین مشغول به فعالیت هستند، صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید که وب سایت‌های تبلیغاتی اغلب در دو مدل استاتیک و داینامیک طراحی و تولید می‌گردند. توجه داشته باشید که محتوا و مطالبی که در سایت قرار می‌گیرند، اهمیت بسیار زیادی دارند. در‌واقع مطالب موجود در سایت، می‌بایست از جهت سئو، کاملا اصولی بوده و استاندارد‌های کافی را نیز دارا باشد.

چاپ انواع پوسترهای تبلیغاتی

چاپ انواع پوسترهای تبلیغاتی از دیگر خدمات طراحی گرافیک محسوب می‌شود. اکثر شرکت‌ها و سازمان‌های تولیدی و خدماتی به منظور معرفی بهتر واضح‌تر فعالیت خویش از شیوه‌های تبلیغاتی متنوعی استفاده می‌نمایند. از انواع شیوه‌های تبلیغات می‌توان به تراکت، چاپ پوستر، بروشور، بنر و… اشاره کرد. در‌واقع تمامی این بنر و پوسترها می‌بایست با بالاترین کیفیت ممکن طراحی شوند تا قادر باشند توجه و نظر مشتریان را جذب و جلب نمایند.

تعرفه طراحی گرافیک

نعرفه طراحی گرافیک در  مریوینا بر ۳ قاعده مهم اعم از سطح تجربه و تخصص طراحان این مجموعه، کیفیت و اصولی بودن فعالیت و میزان رضایت مخاطبان پایه‌گذاری شده است. مجموعه ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا تعرفه طراحی گرافیک را ثابت نگه دارد و با ارائه خدمات باکیفیت و عالی، کمترین هزینه را از مشتریان خود دریافت نماید.

در بسیاری از مواقع تعرفه طراحی گرافیک در سایت ما با تخفیف‌های فوق العاده همراه است که به منظور آگاهی از قیمت دقیق و ثبت سفارش خود و همچنین آگاهی از انواع تخفیف‌ها تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

طراحی گرافیک مریوینا

مجموعه ما معتبرترین و تخصصی‌ترین شرکت طراحی گرافیک در سطح کشور به حساب می‌آید که وجود برخی از ویژگی‌ها در این شرکت سبب محبوبیت و معروف شدن آن شده است. مهمترین خصوصیت سایت ما به عنوان یک شرکت طراحی گرافیک، خلاقیت و ایده‌پردازی بسیار زیاد تیم آن است.

مهمترین ویژگی‌های یک شرکت طراحی گرافیک

به منظور انتخاب یک شرکت طراحی گرافیک استاندارد و مناسب باید نکاتی را مورد توجه خود قرار دهید که مهمترین آن‌ها عبارت است از

خدمات مریوینا
آخرین مطالب